Opinie

Home / Opinie

Cenimy wasze uwagi!

Zachęcamy do zamieszczenia opinii na temat współpracy z firmą Habza Finanse.

Korzystałeś z naszych usług? Dodaj własną opinie i pomóż innym osobom w poznaniu Habza Finanse.

Przeczytaj najnowsze opinie naszych klientów

Bardzo bardzo dziękuję Pani Natalii Błaszczyk za trud włożony w pracę nad załatwianiem kredytu. Pani Natalia zrobiła coś co wydawało mi się nie do załatwienia. Szczerze polecam Panią Natalie jako człowieka od spraw niemożliwych. Bardzo dziękuję za wszystko i polecam Panią Natalie oraz całą firmę. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Adres IP:188.146.232.193

Renata

Chciałam serdecznie podziękować Pani Natalii Błaszczyk za to że teraz mogę chodzić uśmiechnięta i mogę spokojnie spać. Pani Natalka uzyskała dla mnie kredyt gdzie miałam dużo zobowiązań w tym chwilówki. Trwało to około 2 tygodni ale się opłaciło. Trwało to dlatego tyle ponieważ ja jestem osobą roztrzepaną i trochę nieogarnietą ale dałam radę z tymi wszystkimi dokumentami plikami itp. Pani Natalka miała do mnie anielską cierpliwość. I za to chciałam również podziękować. Cały czas byłyśmy w kontakcie. Wszystko biało na czarnym. Miła przesympatyczna kobieta. Gdyby nie Pani Natalka to nie wiem co by to było z tymi kredytami w tym miesiącu. Jeszcze raz Pani Natalko bardzo Dziękuje. Jest Pani kochana. Wszystkim tym którzy mają problemy ze spłatą rat kredytów chwilówek polecam Panią Natalie Błaszczyk. Dziękuję. Ale się rozpisałam ale to wszystko ze szczęścia.
Adres IP:88.156.136.100

Kasia

Pani Joanna Chrześcijańska -osoba, której możecie zaufać, która dąży do wyznaczonego celu. Z mojej strony, przeogromne podziękowania, pozdrawiam ?

Adres IP:89.64.15.0

Anna

Serdecznie dziękuję Pani Natalii Błaszczyk. Dzięki niej pozbyłam sie spirali zadłużenia i posplacalam wszystkie zalegle chwilowki. Dokonala czegos czego ja sama w stanie nie bylabym zrobić. Dziękuję Pani Natalio raz jeszcze.
Polecam firmę Habza!!

Adres IP: 94.254.242.180

Katarzyna

Podziel się swoją opinią!

Przesłanie formularza jest równoznaczne z dobrowolnym wyrażeniem zgody na publikację podanych danych. W celu potwierdzenia tożsamości adres IP opiniodawcy zostanie zamieszczony na naszej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania wszystkich opinii (m.in. niezgodnych z zasadami etyki).

Jeżeli jesteś zadowolony z naszych usług, skorzystaj z formularza zamieszczonego obok, natomiast jeśli chcesz złożyć reklamację, napisz na adres: reklamacje@habza.com.pl

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

 

Przykład reprezentatywny.

  • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.

  • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.

  • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).

  • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.

  • Okres kredytowania od 6 do 144 miesięcy.

  • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.
Właścicielem strony www jest Habza Group sp. z o.o. działająca pod znakiem towarowym „Habza Finanse”. Numer w rejestrze Krajowego Nadzoru Finansowego: RPK000616.
Wniosek Online