Kredyt dla firm

Jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz własną firmę? Inwestycje w innowacyjne rozwiązania, nieruchomości czy środki transportu, to tylko część z rzeczy, na które mogę Ci być potrzebne dodatkowe środki finansowe. Kredyt dla firm pozwoli Ci nie tylko dokonać inwestycji, które planowałeś od dłuższego czasu, ale także zachować płynność finansową. Doradcy kredytowi Habza Finanse z Bydgoszczy pomogą Ci znaleźć najlepszą propozycję kredytu firmowego oraz poprowadzą negocjacje z bankiem. Korzystając z naszej pomocy, możesz rozwinąć swoją działalność.

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego wsparcia? Chcesz pozbyć się długów?
Skontaktuj się z nami wypełniając wniosek na stronie.

Co zyskujesz?

Decyzja maksymalnie w ciągu 1 dnia.
Oprocentowanie od 4,99% do 9,99% w skali roku.
Obsługujemy klientów z całej Polski.
Bez poręczycieli i innych zabezpieczeń.
Jedna rata zamiast kilku zobowiązań.
Okres kredytowania od 6 do 144 miesięcy.

Nasze usługi dla firm

Nasze usługi dla firm

Kredyt dla nowych firm umożliwi Ci zdobycie niezbędnych środków, które będziesz mógł przeznaczyć na  rozwój – zakup lokalu, kupno potrzebnego sprzętu, oprogramowania i maszyn. Środki pozyskane w taki sposób możesz też przeznaczyć na opłacenie szkoleń, które pomogą Ci postawić pierwsze kroki w biznesie. Z pomocą doradców kredytowych pozyskanie kredytu na start będzie łatwiejsze. Uzyskasz merytoryczne wsparcie podczas całego procesu wnioskowania o kredyt i zyskasz zobowiązanie, którego rata jest dopasowana do Twoich aktualnych możliwości finansowych.

Kredyt inwestycyjny to zobowiązanie, dzięki któremu możesz wcielić w życie swoje pomysły na rozwój działalności. Aby uzyskać tego typu kredyt, niezbędny jest dobry biznesplan oraz wkład własny. Oprócz tego należy przygotować szereg dokumentów świadczących o kondycji finansowej firmy i niezaleganiu z płatnościami. Bardzo ważny jest też staż firmy na rynku – powinien on wynosić minimum 12 miesięcy. Bank stawia przed przedsiębiorcami wiele wymagań, jednak jeśli spełnią oni wszystkie z nich, to mogą uzyskać wysokie kwoty na rozwój firmy.

Kredyt obrotowy to propozycja dla firm o nieco dłuższym stażu, który ma na celu sfinansować bieżące wydatki. Należy on do grona popularnych produktów bankowych, w związku z czym jego oferty możemy znaleźć w niemal każdej placówce. Mimo to zalicza się go do stosunkowo drogich rozwiązań, gdyż w większości przypadków oprocentowanie wynosi od ośmiu do nawet kilkunastu procent w skali roku. Do tego należy także doliczyć koszt prowizji np. za udzielenie kredytu. Jeśli jednak skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, to możesz zmniejszyć ten koszt i uzyskać naprawdę korzystne zobowiązanie finansowe.

Kredyt dla spółki z o.o. przeznaczony jest na dowolny cel związany z bieżącym funkcjonowaniem spółki. Kwota kredytowania to nawet 500 000 zł bez zabezpieczeń. Analityk kredytowy Habza Finanse pomoże w przygotowaniu wszystkich dokumentów, zajmie się analizą sytuacji finansowej przedsiębiorstwa i przygotowaniem spółki do otrzymania finansowania w banku. Z naszą pomocą uzyskasz najkorzystniejszy kredyt dla spółki, który jest obecnie dostępny na rynku. Postaw na kredyt dla spółki, czyli pewne źródło finansowania dla najbardziej przedsiębiorczych.

Potrzebujesz pomocy z kredytem dla firm, lub kredytem inwestycyjnym? Napisz do nas jeszcze dziś.

Potrzebujesz pomocy z kredytem dla firm, kredytem obrotowym lub kredytem inwestycyjnym? Napisz do nas jeszcze dziś.

Wypełnij krótki formularz, który pozwoli nam zdobyć ogląd Twojej sytuacji. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w kilka minut od wysłania formularza. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania i przedstawimy możliwy plan działania. Pomagamy nawet w bardzo trudnych sytuacjach, znajdując najlepsze, a przede wszystkim skuteczne rozwiązanie Twoich problemów finansowych.  Przykład reprezentatywny

  Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

  Blog Twoje rzetelne informacje o kredytach

  • 3 listopada 2020
  • 22 października 2020
  • 3 października 2020
  • 3 listopada 2020
  • 22 października 2020
  • 3 października 2020