Kredyt dla firm

Jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz własną firmę? Inwestycje w innowacyjne rozwiązania, nieruchomości czy środki transportu, to tylko część z rzeczy, na które mogę Ci być potrzebne dodatkowe środki finansowe. Kredyt dla firm pozwoli Ci nie tylko dokonać inwestycji, które planowałeś od dłuższego czasu, ale także zachować płynność finansową. Doradcy kredytowi Habza Finanse z Bydgoszczy pomogą Ci znaleźć najlepszą propozycję kredytu firmowego oraz poprowadzą negocjacje z bankiem. Korzystając z naszej pomocy, możesz rozwinąć swoją działalność.

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego wsparcia? Chcesz pozbyć się długów?
Skontaktuj się z nami wypełniając wniosek na stronie.

Co zyskujesz?

Decyzja maksymalnie w ciągu 1 dnia.
Oprocentowanie od 4,99% do 9,99% w skali roku.
Obsługujemy klientów z całej Polski.
Bez poręczycieli i innych zabezpieczeń.
Jedna rata zamiast kilku zobowiązań.
Okres kredytowania od 6 do 144 miesięcy.

Nasze usługi dla firm

Nasze usługi dla firm

Potrzebujesz pomocy z kredytem dla firm, lub kredytem inwestycyjnym? Napisz do nas jeszcze dziś.

Potrzebujesz pomocy z kredytem dla firm, kredytem obrotowym lub kredytem inwestycyjnym? Napisz do nas jeszcze dziś.

Wypełnij krótki formularz, który pozwoli nam zdobyć ogląd Twojej sytuacji. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w kilka minut od wysłania formularza. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania i przedstawimy możliwy plan działania. Pomagamy nawet w bardzo trudnych sytuacjach, znajdując najlepsze, a przede wszystkim skuteczne rozwiązanie Twoich problemów finansowych.  Przykład reprezentatywny

  Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

  Blog Twoje rzetelne informacje o kredytach

  • 3 listopada 2020
  • 22 października 2020
  • 3 października 2020
  • 3 listopada 2020
  • 22 października 2020
  • 3 października 2020