Kredyt gotówkowy

Home / Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń!!!

kredyt gotówkowe z Habza Finanse!

Jak wynika z raportu “InfoKredyt” przygotowanego przez Związek Banków Polskich, w 2017 roku aż 15,3 miliona Polaków posiadało jakiś kredyt, a średnia wartość zadłużenia wynosiła ponad 38 tysięcy złotych. Prawie połowa z tej liczby to zaciągnięte pożyczki konsumpcyjne, przeznaczone na różne nasze potrzeby. Kredyt gotówkowy wciąż należy więc do najpopularniejszych nad Wisłą produktów kredytowych.

Gotówka na dowolny cel

Co decyduje o jego popularności? Po pierwsze, kredyt gotówkowy przeznaczyć można na dowolnie wybrany cel. Nikt nie będzie sprawdzał i analizował tego, jak spożytkujemy uzyskane środki.

Możemy więc wybrać się na wymarzone, egzotyczne wakacje lub podróż do mieszkającej zagranicą rodziny; w ten sposób sfinansujemy również ślub i wesele, a także inne, ważne, kosztowne rodzinne uroczystości. Pieniądze te możemy wydać także na zakup nowego sprzętu RTV i AGD, a w naszym domu stanie nowa pralka, zmywarka, lodówka czy telewizor, a być może po prostu śnimy o nowym, funkcjonalnym smartfonie?

kredyt-gotowkowy

Kredyt gotówkowy bez problemu można również wydać na naprawę lub zakup samochodu, czy to nowego z salonu czy rynku wtórnego. Wreszcie, to świetny sposób, aby wreszcie zrobić od dawna wyczekiwany remont domu lub mieszkania, zmodernizować kuchnię, wymienić stare kafelki w łazience i sprawić sobie nową, dużą kanapę.

Możliwości wydatkowania uzyskanych tą drogą pieniędzy są w zasadzie nieograniczone – możemy je również wydać na bieżące wydatki czy też spłatę innych zobowiązań.

Kto może ubiegać się o kredyt gotówkowy?

Ubiegać się może każdy, kto skończył 18. rok życia, posiada stałe dochody oraz ważny dowód osobisty. Banki oraz firmy pożyczkowe do kwestii wysokości naszych zarobków, ich źródeł, rodzajów umowy oraz sposobów zabezpieczenia kredytu podchodzą bardzo różnie. Wśród najważniejszych aspektów, które brane są pod uwagę przy wnioskowaniu o taką pożyczkę, wymienić należy:

 • Title

  Wysokość naszych dochodów oraz ich źródło. Najbardziej pożądaną jest oczywiście umowa o pracę na czas nieokreślony, chętnie honorowana jest również umowa o pracę na czas określony. W przypadku umów cywilnoprawnych (czyli umów o dzieło i umów zlecenie oraz kontraktów) wymagane mogą być dodatkowe zabezpieczenia. Na rynku znajdują się również placówki oferujące kredyt gotówkowy na podstawie emerytury bądź renty, dochodów z wynajmu, dzierżawy lub działalności rolniczej, a także stypendiów i świadczeń socjalnych,

 • Title

  Koszty życia, czyli codzienne wydatki na życie, opłaty, media, czynsze, wyżywienie, paliwo, środki komunikacji etc.

 • Title

  Zobowiązania finansowe, to znaczy wszystkie inne kredyty i pożyczki, karty kredytowe i debetowe (oraz wysokość ich zadłużenia), a także alimenty,

 • Title

  Ilość osób, które pozostają na Twoim utrzymaniu.

Wybierz doradców Habza Finanse w Bydgoszczy!

Chcąc znaleźć atrakcyjny kredyt gotówkowy nie musisz zdawać się na własną intuicję i mozolnie odwiedzać placówki różnych banków. Możesz bowiem zdać się na wieloletnie doświadczenie i setki rozwiązanych przez doradców Habza Finanse Bydgoszcz problemów – wypracowaliśmy rzetelne, procentujące relacje z zaufanymi pracownikami instytucji finansowych, jesteśmy więc w stanie zaproponować Ci rozwiązania dla innych po prostu niedostępne. Skontaktuj się z naszym konsultantem i dowiedz się, co musisz zrobić, żeby uzyskać najkorzystniejszy kredyt gotówkowy.

Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.

 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.

 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).

 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.

 • Okres kredytowania od 6 do 144 miesięcy.

 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Jeżeli interesuje Cię kredyt gotówkowy – skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę.

Przyjdź!

Jana Karola Chodkiewicza 17, 85-065 Bydgoszcz

Zadzwoń!

+48 602 234 802

Napisz!

natalia.blaszczyk@habza.com.pl

Właścicielem strony www jest Habza Group sp. z o.o. działająca pod znakiem towarowym „Habza Finanse”. Numer w rejestrze Krajowego Nadzoru Finansowego: RPK000616.
Wniosek Online