Kredyt na start dla firm

Prowadzenie własnej firmy jest dla wielu osób spełnieniem marzeń o byciu swoim szefem oraz realizowaniu swoich pasji. Coraz więcej Polaków decyduje się na to, aby otworzyć własną działalność i postawić swoje pierwsze kroki w biznesie. Jednak, aby móc to zrobić, niezbędne są środki finansowe, które można przeznaczyć na inwestycje i finansowanie bieżących potrzeb przedsiębiorstwa. Nasi doradcy kredytowi przedstawią Ci dostępne możliwości oraz znajdą najlepszy kredyt dla Twojej firmy. Z naszą pomocą uzyskasz dodatkową gotówkę, niezbędną dla rozwoju firmy.

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego wsparcia? Chcesz pozbyć się długów?
Skontaktuj się z nami wypełniając wniosek na stronie.

Co zyskujesz?

Decyzja maksymalnie w ciągu 1 dnia.
Oprocentowanie od 4,99% do 9,99% w skali roku.
Obsługujemy klientów z całej Polski.
Bez poręczycieli i innych zabezpieczeń.
Jedna rata zamiast kilku zobowiązań.
Okres kredytowania od 6 do 144 miesięcy.

Co powinieneś wiedzieć?

Co powinieneś wiedzieć?

Chcesz założyć swoją firmę i potrzebujesz gotówkę na jej rozwój? Nasi doradcy pomogą Ci w doborze odpowiedniej oferty.

Potrzebujesz pomocy z kredytem dla firm, kredytem obrotowym lub kredytem inwestycyjnym? Napisz do nas jeszcze dziś.

Potrzebujesz pomocy z kredytem dla firm, kredytem obrotowym lub kredytem inwestycyjnym? Napisz do nas jeszcze dziś.

Wypełnij krótki formularz, który pozwoli nam zdobyć ogląd Twojej sytuacji. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w kilka minut od wysłania formularza. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania i przedstawimy możliwy plan działania. Pomagamy nawet w bardzo trudnych sytuacjach, znajdując najlepsze, a przede wszystkim skuteczne rozwiązanie Twoich problemów finansowych.  Przykład reprezentatywny

  Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

  Blog Twoje rzetelne informacje o kredytach

  • 3 listopada 2020
  • 22 października 2020
  • 3 października 2020
  • 3 listopada 2020
  • 22 października 2020
  • 3 października 2020