Kredyt na start dla firm

Prowadzenie własnej firmy jest dla wielu osób spełnieniem marzeń o byciu swoim szefem oraz realizowaniu swoich pasji. Coraz więcej Polaków decyduje się na to, aby otworzyć własną działalność i postawić swoje pierwsze kroki w biznesie. Jednak, aby móc to zrobić, niezbędne są środki finansowe, które można przeznaczyć na inwestycje i finansowanie bieżących potrzeb przedsiębiorstwa. Nasi doradcy kredytowi przedstawią Ci dostępne możliwości oraz znajdą najlepszy kredyt dla Twojej firmy. Z naszą pomocą uzyskasz dodatkową gotówkę, niezbędną dla rozwoju firmy.

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego wsparcia? Chcesz pozbyć się długów?
Skontaktuj się z nami wypełniając wniosek na stronie.

Co zyskujesz?

Decyzja maksymalnie w ciągu 1 dnia.
Oprocentowanie od 4,99% do 9,99% w skali roku.
Obsługujemy klientów z całej Polski.
Bez poręczycieli i innych zabezpieczeń.
Jedna rata zamiast kilku zobowiązań.
Okres kredytowania od 6 do 144 miesięcy.

Co powinieneś wiedzieć?

Co powinieneś wiedzieć?

Chcesz założyć swoją firmę i potrzebujesz gotówkę na jej rozwój? Nasi doradcy pomogą Ci w doborze odpowiedniej oferty.

Większość przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z prowadzeniem własnej firmy, zastanawia się skąd pozyskać dodatkowe środki finansowe. W końcu banki są znane z tego, że niechętnie pożyczają pieniądze nowo otwartym firmom, które nie mają przynajmniej rocznego stażu na rynku oraz stałych przychodów. Na szczęście obecnie na rynku nie brakuje ofert, które mogą zainteresować osoby, które chcą sfinansować działalność całkiem nowej firmy. Coraz częściej można spotkać się z ofertami kredytów na start, które dedykowane są firmom, które funkcjonują od niecałych 12 miesięcy, ale odnotowują zyski.

Kredyt na start dla firm jest dla wielu przedsiębiorców szansą na spełnienie marzeń o posiadaniu własnej firmy oraz ciągłym jej rozwijaniu. Nic więc dziwnego, że jego popularność w ostatnich latach znacznie wzrosła i coraz więcej osób ubiega się o tego typu finansowanie. Środki pozyskane w taki sposób można rozdysponować na wiele sposobów. Zanim jednak zaczniesz wydawać pieniądze, zastanów się nad celem, który chcesz nimi sfinansować. Powinien on zapewnić rozwój nowej firmy, dlatego banki najczęściej wymagają dostarczenia biznesplanu przed podjęciem ostatecznej decyzji. Pieniądze możesz wydać np. na zakup lokalu lub maszyn i komputerów.

Wysokość oraz okres, na który zostanie udzielony kredyt, zależy m.in. od przebiegu analizy wniosku kredytowego. Analiza wniosku o kredyt na start dla firm nie odbiega za bardzo od tradycyjnej procedury, którą stosuje się w przypadku innych zobowiązań finansowych. Podczas weryfikacji badana jest zdolność finansowa kredytobiorcy, jego historia kredytowa i posiadane zobowiązania. Aby móc ubiegać się o kredyt na start należy dostarczyć do banku kilka dokumentów i zaświadczeń, które są niezbędne podczas analizy wniosku. Jeśli nie wiesz jak przygotować się do wnioskowania o kredyt, to skontaktuj się z nami.

Jeśli jesteś przekonany o powodzeniu swojego przedsiębiorstwa, masz przygotowany nietuzinkowy biznesplan oraz nieskazitelną historię kredytową, to kredyt na start dla firm jest właśnie dla Ciebie. Co więcej, banki wymagają także przedstawienia dotychczasowych zysków – ma to na celu zmniejszenie ryzyka nieudanej transakcji. Dla banku udzielenie kredytu nowo powstałej firmie jest stosunkowo ryzykownym posunięciem. Z tego względu tylko nieliczne osoby mają możliwość skorzystania z oferty dla nowych firm. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse, to skorzystaj z naszej pomocy – znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę i pomożemy uzyskać kredyt.

Potrzebujesz pomocy z kredytem dla firm, kredytem obrotowym lub kredytem inwestycyjnym? Napisz do nas jeszcze dziś.

Potrzebujesz pomocy z kredytem dla firm, kredytem obrotowym lub kredytem inwestycyjnym? Napisz do nas jeszcze dziś.

Wypełnij krótki formularz, który pozwoli nam zdobyć ogląd Twojej sytuacji. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w kilka minut od wysłania formularza. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania i przedstawimy możliwy plan działania. Pomagamy nawet w bardzo trudnych sytuacjach, znajdując najlepsze, a przede wszystkim skuteczne rozwiązanie Twoich problemów finansowych.  Przykład reprezentatywny

  Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

  Blog Twoje rzetelne informacje o kredytach

  • 3 listopada 2020
  • 22 października 2020
  • 3 października 2020
  • 3 listopada 2020
  • 22 października 2020
  • 3 października 2020